Zrzavá Táňa »nakopala zadek« vychrtlým modelkám: Byla za hvězdu!

Velikost textu: AAA

9. 4. 2015

Herečce Táně Pauhofové se podařilo to, co se splní málokteré ženě. Během pařížského fashion weeku zazářila přímo u Diora.

Módní přehlídky jedné z legend světové módy, Christiana Diora, to už je velký zážitek. O tom ví své i slovenská herečka Táňa Pauhofová, která si přehlídku Diora na podzim a zimu 2015/2016 nenechala ujít oděná od hlavy až k patě v luxusu.

Tahle slovenská nejznámější zrzka, se zúčastnila prezentace kolekce, přičemž obdržela od francouzského módního domu stejně jako jiné pozvané celebrity zapůjčené kusy této luxusní značky. A že vypadala v tom růžovém vyšívaném kabátě na vázání neodolatelně, posuďte sami. Nezaostávali ani jiné prvky tohoto outfitu jako pletený top a úzké černé džíny roztržené na kolenou. S nadýchaných účesem skutečné filmové hvězdy, kterou také je, v kombinaci s její šarmem a sexappealem ztělesňovala přesně to, co chtěl docílit i sám tvůrce kolekce Dior, Raf Simons: trocha záhadnosti, sexuální dravosti, podtrhující svobodu.

Módní přehlídky Dior jsou vždy zárukou přítomnosti hvězd světového formátu a dostat pozvánku na takovou událost je prestižní pro všechny. Prohlídku v Paříži si tak spolu s naší herečkou užila i Dakota Johnson, která byla opravdu hvězdným hostem a ozdobou. Také se ukázal raper Kanye West, který fotografům zapózoval se zpěvačkou Lorde. Je však třeba uznat, že Táňa reprezentovala krásu Slovenských dívek ve světě opravdu na úrovni a v ničem nezaostávala za světovými hvězdami. Táňa prostě ví jak zaujmout a jak vypadat luxusně. Čím nás překvapí příště?

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související