Petra Špindlerová nemůže otěhotnět! Už uvažuje o adopci

Velikost textu: AAA

21. 1. 2010

Seriálová Hanička z Rodinných pout má oči pro pláč.

Herečka Petra Špindlerová (37), seriálová Hanička z Rodinných pout a Velmi křehkých vztahů, se jednoho dne rozhodla, že už nechce pokračovat v "mýdlové opeře" a bude se věnovat především svému muži sochaři a architektovi Karlu Špindlerovi. Odešla s ním žít na samotu do hájenky. Proto scenáristky sestry Bártů její postavu poslaly do blázince. A Petra Špindlerová si libovala, jak se jí krásně žije s milujícím mužem v hluboké přírodě. Nyní po dvou letech utekla z hájenky do Prahy. "Bylo to tam úžasné, dívala jsem se i srnkám do očí. V létě jsem chodila jen pár kroků na borůvky… Najednou mi ale došlo, že takhle žít nechci, že musím zase hrát divadlo," svěřuje se Petra. "Žít v hájence je krásné na nějakou dobu, ale já k životu potřebuji město."

Dva roky se věnovala jenom svému muži, také se snažila otěhotnět. "Odešla jsem ze seriálu, pak jsem dva roky vůbec nehrála a věnovala se životu, který se mi zdál smysluplnější. Prostě jsem měla pocit, že mě můj muž potřeboval víc, než já svou práci," dodává Petra. Ovšem pak přišla chvíle, kdy zatoužila po jevišti, hledišti, potlesku a hereckých přátelích: "S manželem jsem se nerozešla. Ale můj muž potřebuje být v ateliéru v hájovně a potřebuje pro svou práci klid. Já zase potřebuji město. A tak zpátky bydlím v Praze." Na miminko už zřejmě nepomýšlí, i když uvažovala jeden čas o adopci. A začala hrát na malých divadelních scénách. Třeba v Branickém divadle nebo v Divadle U hasičů. "A také ve Viole vystupuji v pohádce pro děti od Macourka. Takže jsem opět na divadelních prknech, cítím se dobře a uvidím, co bude dál. Mí kamarádi měli pravdu, když říkali, že se jednoho dne vrátím z hájenky do Prahy, protože jsem vlastně městská holka," dodává Špindlerová.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/225-zuzana-bydzovska.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.parlamentnilisty.cz','Přečtěte si naše nejnovější zpravodajství! Pohled na politiky úplně jinak!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější