Zázrakem přezil: Muže zasáhl blesk a vyzul ho z bot

Velikost textu: AAA

27. 6. 2014

Třicetiletý Sean O’Connor z amerického státu Georgia je dalším šťastlivcem této planety, který přežil zásah bleskem. Menší výboj z nebe jím projel v sobotu 21. června. Elektrický výboj ho odhodil několik metrů stranou a dokonce mu vyzul boty.

Znělo to, jako by padal strom. Odhodilo mě to z cesty a vyrvalo z bot. Když jsem si uvědomil, že mé boty jsou na druhé straně cesty a uslyšel jsem hrom, došlo mi, že do mě právě udeřil blesk,“ uvedl O’Connor žijící nedaleko Atlanty.

Ihned po zásahu bleskem dokázal vstát na vlastní nohy, ačkoli byl velmi dezorientovaný.

Když jsem vstal, měl jsem krev v ústech. Cítil jsem zápach spálených vlasů, a na nohou jsem měl popáleniny jako od slunce,“ vyprávěl O’Connor.

To, že ho zasáhl blesk, mu nechtěla věřit ani manželka. Protože prý zněl příliš vyrovnaně a klidně. Hovořil s ní po telefonu a dokonce jí poslal video svých odhozených a spálených bot. Nicméně na její naléhání odjel do nemocnice, kde si ho kvůli nepravidelné srdeční činnosti nechali na pozorování. V neděli večer se vrátil domů s bolestmi v zádech, které byly způsobeny pádem na cestu.

„Lidé mají problém uvěřit mi, že mě zasáhl blesk,“ dodává O’Connor.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související