Vědec varuje: Dneska umřou miliony Evropanů!

Velikost textu: AAA

9. 3. 2016

Britský kosmobiolog Peter Stockinger varuje před středou 9. března. Země, Měsíc a Slunce budou stát v jedné ose a na Dálném východě tak budou moci pozorovat úplné zatmění Slunce. Kolem Země navíc proletí velmi blízko třicet metrů veliký asteroid a Měsíc bude v tzv. superfázi. To vše přinese přírodní katastrofu v Severní Evropě a smrt velkého Evropana.

Stockinger prý předpověděl atentáty v Paříži, kvůli středečnímu úkazu předpovídá atentát na významnou evropskou osobnost. Zatmění Slunce je prý součástí Série Saros 130, která začala roku 1096 a skončí roku 2394.

Podle jeho výpočtů se může něco nepěkného odehrát v Egyptě, Itálii, Španělsku, Turecku, Arménii, Francii, Portugalsku či Německu.

Stockinger si říká Master Astrologer a podle vědců je to jen autor fám a konspiračních teorií. Sám o sobě prohlašuje, že čtvrtstoletí života strávil studiem filozofie, astrologie a dávných nauk středověku, renesance a časného novověku. Vychází z Lillyho Křesťanské astrologie z roku 1647.

„Podle Williama Lillyho můžeme očekávat přírodní katastrofu a/nebo smrt významné osobnosti… Když si vzpomeneme na poslední zatmění Slunce 13. září 2015, můžeme si také vzpomenout na šokující útoky v Paříži 13. listopadu toho roku… Na svém blogu jsem v srpnu psal, že můžeme očekávat masakr v Paříži, bohužel se to naplnilo,“ píše Stockinger na svém webu.

Zatmění Slunce bude viditelné v Malajsii, na Filipínách, v Thajsku či na Havaji.

Už ve středu 8. března navíc Zemi míjí asteroid TX 68, kus horniny mající v průměru třicet metrů, který mine naši planetu ze vzdálenosti pouhých třicet tisíc kilometrů. Sama NASA přiznala, že není zcela jasná dráha tohoto asteroidu, srážku se Zemí ale vyloučila.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související