Studenti šetří na jídle. Konzumují zvířata zajetá na cestách

Velikost textu: AAA

28. 10. 2010

Nechtějí jíst pouze tousty s fazolemi z konzervy, a proto si jídelníček začali originálně zpestřovat.

Ekonomická krize a vysoké školné donutilo část britských vysokoškoláků najít nový způsob, jak ušetřit. Spoří na jídle. Nechtějí jíst pouze tousty s fazolemi z konzervy, a proto si jídelníček začali originálně zpestřovat. Maso pro své pokrmy hledají u cest. Konzumují se přejetí zajíci, bažanti i sražení jeleni. „Ta skupina studentů nachází u cest nejrůznější zvířata. Původně byla zvířata používána k demonstraci toho, jaké metody porážení a porcování existovaly v historii. Ale na konci hodiny nám tu zůstala spousta masa, takže jsme se rozhodli udělat si barbecue,“ přiznal zaměstnance Univerzity v Bournemouth. A kurz byl pro mnohé studenty pouze inspirací podnikat výpravy k cestám kvůli masu nadále. Teď si tak řada univerzitních posluchačů přilepšuje zajetými zvířaty.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/271-jitka-kocurova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Jitku Kocurovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

„Po několika soustech úplně zapomenu, že jím zvíře, jemuž mozek roztřískal na cestě automobil,“ přiznal třiadvacetiletý student forenzní archeologie. „Nemyslím, že by s tím lidé měli experimentovat, protože neznají zdravotní stav toho zvířete a vystavují se riziku nákazy vážnými parazity,“ varuje ale podle deníku Metro Steve Stone, hygienik okresu New Forest.

Autor: hans, Famous Foto: shutterstock.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější