Princ William je v šoku: Chtějí zavraždit jeho babičku! Před očima všech!

Velikost textu: AAA

27. 3. 2014

Bezpečnostní složky chránící britskou královnu Alžbětu II. na dostizích v Derby budou mít letos o něco víc práce. Sice o výhružkách islámské teroristické organizace al-Káida vědí s předstihem, nicméně je v žádném případě nemohou podceňovat. Následovníci teroristy Usámy bin Ládina oznámili, že jejich cílem číslo jedna je právě britská panovnice, již chtějí odstranit při oblíbeném dostihovém svátku.

Podle britského listu Daily Star vyzývají k bombovým útokům stoupenci al-Káidy v článku internetového magazínu Inspire. Útočit chtějí nejen na dostizích v Epsomu, ale také ve Wimbledonu a na Světovém mistrovství ve fotbale. Atentáty mají páchat především dobrovolní sebevrazi, kteří vtrhnou do davu u bran areálů a sportovišť, kde dochází k zahuštění davu.

Nejlepší chvíle je po skončení zápasu, když davy opouštějí stadion a oslavují u vchodů,“ píše Inspire podporující al-Káidu.

Cílem číslo jedna je britská královna Alžběta II. a její manžel princ Philip, kteří se zúčastní dostihů v Epsomu v Surrey.

Podle listu Daily Star je o všem s předstihem informován Scotland Yard.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související