Sexy hollywoodská hvězda přiznala: Jsem šťastně vdaná bisexuální matka

Velikost textu: AAA

13. 6. 2014

Herečka Anna Paquin na sebe poprvé upozornila, když jí bylo jedenáct, a to úctyhodným hereckým výkonem ve filmu Piano. Za roli dostala Oscara. Ráda na sebe upozorňuje dodnes, i když už poněkud jinak. Teď třeba tím, že se veřejně hlásí k bisexualitě. Svou orientaci zmínila znova, když prohlásila, že je sice šťastně provdaná za Stephena Moyera, ale je krom toho i bisexuální matkou.

S Moyerem má dvojčata Poppy a Charlie. Jednatřicetiletá Anna tvrdí, že její manželství a vztah k manželovi nestojí na pohlaví, ale pouze na vzájemné lásce.

Jsem hrdá, že můžu být šťastně vdanou bisexuální matkou. Manželství stojí na lásce, nikoli na pohlaví,“ uvedla Anna na svém profilu na Twitteru, kde tak uctila měsíc hrdosti sexuálních menšin, jímž je právě červen.

Stephena si brala v roce 2010 a krátce před svatbou uvedla, že je bisexuální.

Pro mě to není problém, protože jsem člověk, co věří, že být bisexuální je dané. Není to vymyšlené. Není to kvůli nedostatku rozhodnutí. Není to rozežranost nebo spousta jiných ignorantských věcí, které jsem slyšela. Pro bisexuální osobu celá věc nestojí na pohlaví. To není rozhodující faktor pro to, kdo vás přitahuje,“ prohlásila před lety Paquin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související