Hvězda seriálu Sherlock přiznala: Za oblečení utrácím nechutně

Velikost textu: AAA

4. 7. 2014

Herec Benedict Cumberbatch přiznal, že je schopen za oblečení utratit nechutné peníze. Britský herec se jednou v nákupním domě Selfridges na Oxfordské třídě v Londýně tak rozjel, že mu na to nestačila ani hotovost na účtu, takže mu bankovní terminál odmítl kartu. Hvězda seriálu Sherlock miluje luxusní oblečení.

Já jsem se k oblečení propracoval dost pozdě, ale pak jsem zjistil, že je to jedno z největších potěšení života. Zjistil jsem, že jsem začal měnit své zvyky, když mi odmítli kreditní kartu po narozeninovém rozhazování v Selfridges. Myslím, že trojdílný oblek vždycky udělá skvělou službu, a když je s černou kravatou, musíte si tedy umět uvázat vázanku sami, nekupovat už uvázané, ačkoli já jsem si je vybíral. Nevím, jestli jsem v srdci módeman, ale vždycky je pro mě zajímavé sledovat nové koncepty a návrhy,“ přiznal sedmatřicetiletý britský herec v rozhovoru pro magazín Now.

V rozhovoru pro Sunday Times Style také vyzradil oblíbené značky i kusy šatníku.

Mám věci, které nosím vždy, bílá tílka jsou vždy pro mě nutností, a také jsem před pár lety objevil šle. Nosím hodně Johna Varvatose a Burberry, dělají velké množství hezkých doplňků pro muž. Ale je to zábava, a mezi světem filmu a módy je velký průnik,“ tvrdil Cumberbatch.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související