Koho ve světě módy zajímá Kanye West, útočí přední módní novinářka

Velikost textu: AAA

14. 8. 2014

Módní novinářka a znalkyně Kelly Cutrone se nezdráhá vyjádřit otevřeně a nahlas k tomu, jaký vliv mají rapper Kanye West a jeho manželka Kim Kardashian na svět vysoké módy. Podle porotkyně soutěže America’s Next Top Model Kelly Cutrone totiž Westa řeší návrháři a lidé z této branže asi tolik, jako Brňáky lidé v Praze. Vůbec.

Cutrone považuje za směšné Westovo prohlášení, že je pro svět módy tím, čím byl Steve Jobs, zakladatel společnosti Apple, pro svět technologií.

Nemyslím si, že je tu jediná osoba, která skutečně pracuje ve světě módy, a která by jakkoli řešila Kanyeho Westa,“ prohlásila Kelly v rozhovoru pro New York Daily News.

A co si myslí o jeho manželce Kim a jejím stylu oblékání? „Pravda je, k této věci, že Kim Kardashian v módně nepředvádí vůbec nic objevného. Nejde vůbec k jádru věci a není ani žádnou super avantgardní hráčkou. Ještě ani neoblékla nic od Westwood,“ dodala Cutrone.

Jako pár je pak zhodnotila jednoduše: „Myslím, že na svět módy nemají vůbec žádný vliv.“

West svou manželku, tehdy ještě snoubenku Kim Kardashian, protlačil na obálku módního časopisu Vogue. Právě kvůli tomu, že ve světě módy jsou nikým, byl z toho trochu poprask.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související