Vnadná kráska Eva Mendes je maminkou: Ve 40 letech porodila dceru

Velikost textu: AAA

19. 9. 2014

Herečka Eva Mendes porodila v pátek 12. září holčičku, která se stala pro ni a jejího partnera Ryana Goslinga prvorozenou dcerou. Čtyřicetiletá hollywoodská hvězda tajila těhotenství do letošního července, kdy přiznala poprvé, že je v radostném očekávání a že bude rodit už za dva měsíce.

Eva a Ryan se potkali při natáčení filmu Za borovicovým hájem, kde si zahráli právě rodiče. Dvojice spolu randí od podzimu 2011.

O těhotenství se poprvé začalo psát v únoru letošního roku, když Eva odmítla projít rentgenem na letišti, aby neublížila čerstvě se vyvíjejícímu se zárodku.

Je to tak trapné. Protože to vše začalo jen proto, že jsem nechtěla projít rentgenem na letišti. Víte, ten rentgenový scanner, který je celý podivný. Doslova vás vidí nahou, a nejen to, navíc z něj vychází radiace, takže já jím nikdy neprocházím a vždy žádám o osobní prohlídku,“ svěřila Eva v rozhovoru s Ellen DeGeneresovou.

Čtyřicetiletá Mendes je o sedm let starší než Gosling, ve vztahu s ním je prý ale velmi spokojená. Její kamarádka magazínu People svěřila: „S Ryanem je vše jiné… je nezávislá a velmi spokojená se svým partnerem. Konečně potkala partnera, s nímž chce opravdu zůstat.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související