Potížistka Lindsay Lohan hrála divadlo: Mumlala a zapomněla text!

Velikost textu: AAA

1. 10. 2014

Divadelní kritika není shovívavá k nikomu, natož k někomu, kdo není dobře připraven. A nedobře připravena pro svůj debut na londýnském West Endu byla také herečka Lindsay Lohan. Americká hvězda zapomněla text a chvíli mumlala. Proto o jejím prvním vystoupení na londýnské divadelní scéně nikdo nemluví s nadšením.

Lohan dostala roli ve hře Speed-the-Plow dramatika Davida Mameta, kterou uvádí londýnské divadlo Playhouse. Osmadvacetiletá hvězda nebyla pozitivně přijata kritikou, ale nelíbila se ani divákům.

Mohla to být pohroma, ale to rozhodně nebyla,“ svěřila Lohan v rozhovoru pro deník The Mirror, jemuž po představení poskytla rozhovor.

„Respektuji, že mají lidé svůj názor, ale dělám to nejlepší, co dokážu, a budu v tom pokračovat. Věnuji se tomuto, protože mě práce činí šťastnou a je to pro mě naprosto nová věc,“ hájila se Lindsay neobratně. Možná že v USA stačí říct, že člověk dělá to nejlepší, co dokáže, aby získal uznání. Britové jí však velmi rychle vzkázali, že dělat to nejlepší, co člověk dokáže, je někdy moc málo na to, aby to bylo dobré a bylo hodno sledovat.

Návštěvníci divadla, kteří debut americké herečky viděli, si stěžovali především na to, že zapomněla text, který navíc měla napsaný v knize, již během představení držela.

Sama Lohan si přitom od možnosti vystupovat na West Endu hodně slibovala. Po letech, kdy se o ní psalo pouze jako o slavné skandalistce, chtěla získat respekt jako herečka.

„Doufám, že to odtáhne pozornost od mého jména jako celebrity a naopak to přitáhne pozornost k faktu, že jsem herečka,“ svěřila Lindsay před časem v rozhovoru pro Time Out London.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související