Potížista Shia LaBeouf je doma z odvykačky: Co ho dostalo do léčebny?!

Velikost textu: AAA

15. 10. 2014

Moderátorka talk show Ellen DeGeneres si pozvala do svého pořadu v pátek 10. října herce Shiu LaBeoufa. Osmadvacetiletá hvězda letos tropila jeden skandál za druhým. Když se neprala s opilci v hospodách, tak přišla s pytlíkem na hlavě a nápisem „Už nejsem slavný“. Poté, co Shiu odvlekla policie z hlediště na Broadwayi, kde se začal strkat s diváky přímo během představení, nastoupil raději do léčebny. A Ellen teď přiznal, že dělal kraviny a dopustil se nějakých chyb v úsudku.

Procházel jsem jakousi existenční krizí, což se změnilo v bádání, vskutku. Měl jsem jakousi škytavku, jisté chyby v úsudku,“ uvedl LaBeouf na počátku svého vystoupení u DeGeneresové, když chtěl vysvětlit motivy svého bláznivého chování.

V Los Angeles také před časem představil svou instalaci I Am Sorry, během níž seděl za stolem s pytlíkem na hlavě a dovolil lidem, aby přisedli k němu ke stolu a hovořili s ním.

„Na internetu bylo tolik negativity, tak jsem si říkal, no dobře, tak se podíváme, o čem ta negace je. Pozvěme ji dál. Já jsem se opravdu chtěl omluvit… Omlouval jsem se takto veřejnosti. Myslel jsem si, že lidé určitě přijdou a budou velice zlí, ale vůbec to tak nebylo. Bylo to velmi lidské. Jakmile přišli, vše se změnilo, přestali se na mě dívat jako na objekt, začali se na mě dívat jako na člověka. Byli velmi soucitní,“ tvrdil LaBeouf.

Na ty, kdo ho na internetu nenávidí a píší o něm negativní komentáře, se nezlobí. Ellen vysvětlil, že stejně jako on i tito lidé jsou prázdní a hledají pozornost a lásku.

Šel jsem do tohoto oboru, protože jsem měl tu prázdnotu v sobě. Tak jsem si říkal, že když budu dobrý herec, tak se ta prázdnota zaplní. A jak víte, spousta umělců to tak má, a tak si myslím, že tito lidé také chtějí zanechat nějakou stopu. Takže lidé píšící ty komentáře jen chtějí zanechat nějakou stopu. Myslím si, že trpí stejnou věcí, což je nedostatek pozornosti a lásky,“ dodal LaBeouf.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související