To je ona: NEJPŘITAŽLIVĚJŠÍ žena současnosti! Souhlasíte?

Velikost textu: AAA

17. 10. 2014

Každý rok si magazín Esquire položí otázku, která z žijících slavných žen má největší sexappeal. A odpoví si na obálce listopadového vydání, na níž se objevuje žena podle něj naprosto nejneodolatelnější. A letos jí je herečka Penélope Cruz. Čtyřicetiletá Španělka a matka dvou dětí je manželkou madridského šviháka Javiera Bardema, který rozhodně také není k zahození, co se týče přitažlivosti.

Penélope sesadila loni tímto titulem poctěnou Scarlett Johansson, která je o jedenáct let mladší. Španělská kráska se v Hollywoodu prosadila už před mnoha lety, dodnes prý ale vzpomíná na náročný vývoj svých rolí a především vývoj vlastní psychiky.

„Někdy jsem to v životě hrála dost tvrdě, zvláště jako teenagerka a dvacátnice. Silně jsem přitahovala drama. Většina z nás to tak má, zvláště když jste umělkyně, máte pocit, že musíte prozkoumávat temnotu. Teď mě to ale nezajímá míň. Pro mě je nejpřitažlivější, nejvíc okouzlující, nejskvělejší, nezábavnější, nejzajímavější věcí, jak bych to nazvala? Projekt,“ uvedla Penélope v rozhovoru pro magazín Esquire.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související