Idol žen Russell Brand přiznal: Chci chodit s CHLAPEM!

Velikost textu: AAA

1. 11. 2014

Herec Russell Brand má za sebou sexuální zkušenost s mužem, ale bohužel ho utvrdila v tom, že je heterosexuál. Bývalý manžel americké zpěvačky Katy Perry tvrdí, že by si moc přál, aby byl aspoň bisexuální a mohl zkusit život s mužem. Navíc je teď nezadaný a má velikou chuť objevovat hranice své sexuality.

Devětatřicetiletý komik poskytl rozhovor rozhlasové stanici Absolute Radio, na níž se bavil s moderátorem Geoffem Lloydem. „Jsem teď nezadaný. No, člověk musí jít do vztahů se správným postojem. A na všechny vztahy se dívám pozitivně. Moc bych si přál, abych byl bisexuální. To je jedna z věcí, kde mám velmi tradiční morální hodnoty. Jsem velmi nudný heterosexuál,“ prohlásil Brand.

Přesně před rokem přitom komik přiznal, že měl v mládí sex s mužem na záchodku v centru Londýna. V interview s kolegou Richardem Herringem prohlásil: „Vyhonil jsem muže na toaletě.“

Podle britského listu The Mirror pak celý incident popsal takto: „Brouzdal jsem po Soho… byl jsem v různých gay barech, gay posilovnách a snažil se vybrat se štábem lidi. Přišel jsem do této hospody a řekl: ‚Je tu někdo, kdo ho chce ode mě vyhonit?‘ A ten chlap odpověděl: ‚Jo.‘ Jako kdybych se zeptal: ‚Chce někdo balíček chipsů z baru…?‘ Tak jsme šli na toaletu, já, on, režisér, a… on si vytáhl penis. Nebylo to hezké. Falus je… já mám rád svůj a člověk nějaké vidí na obrazech, kde to vypadá v pořádku, ale jeho vypadal jako hadr… Vzal jsem ho neobratně mezi prsty. Bylo to jako masírování obnaženého krtka a vůbec mu nechtěl ztvrdnout!“ Režisér nejmenovaného dokumentu pak přiměl Branda ještě k jiným praktikám s dotyčným mužem.

Komik také přiznal, že v době, kdy gay sex zažil, byl závislým na heroinu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související