Cameron Diaz se nejen tajně vdala, ale najednou chce ve 42 letech i děti!

Velikost textu: AAA

9. 1. 2015

„Já ráda lidi ochraňuju, ale nikdy jsem neměla mateřský pud. Měla jsem to mnohem jednodušší než většina matek. Tak to prostě je. To neznamená, že nemám občas těžký život,“ tvrdila Cameron Diaz loni na počátku léta. Tehdy to bylo jen pár týdnů poté, co začala randit s Benjim Maddenem a netušila, jak moc jí tento muž změní život. Už na počátku tohoto roku stal jejím manželem a dvaačtyřicetiletá blondýna obrátila. Najednou se v ní mateřský pud probudil. A dítě prý chce.

„Řekla Benjimu, že opravdu dítě chce. A on jí na to dopověděl: ‚No, tak si mě vezmi.‘ On je velmi staromódní… Manželství bylo pro něj důležité,“ svěřil Maddenův kamarád v rozhovoru pro E! News.

Cameron se manželkou hudebníka Benjiho Maddena stala v pondělí 5. ledna. To, že je ochotná se vdát, bylo překvapením také pro řadu těch, kteří ji znali nejlépe. Herečka totiž manželství a mateřství ještě loni odmítala.

Kdybych chtěla děti, někdy v životě, měla bych je. Ale jsem si jistá, že kdybych kdykoli ve svém životě chtěla dítě, to dítě by si našlo cestu do mého života, ať už by to bylo adopcí nebo ze vztahu s někým, kdo už dítě má. Neumím vidět budoucnost, ale jednou věcí, kterou vím, je, že nejsem bezdětná. Mám spousty dětí ve svém životě. Můžu mít dítě ve vteřině, když budu chtít. Všichni mí přátelé mi řeknou: ‚Jasně, přijeď a vezmi si je,‘“ tvrdila Diaz loni na podzim.

V létě zase prohlásila: „Když máte děti, je to mnohem větší dřina. Mít vedle sebe životy, za které navíc zodpovídáte, já jsem tohle nezvládla. A díky tomu to mám o dost lehčí. Dítě, to je na celý den, každý den po osmnáct let. Nemít dítě může být v životě o dost jednodušší, ale nemít dítě zase není jednoduché rozhodnutí. Já ráda lidi ochraňuju, ale nikdy jsem neměla mateřský pud. Měla jsem to mnohem jednodušší než většina matek. Tak to prostě je. To neznamená, že nemám občas těžký život.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související