Skandalistka Paris Hilton má rekord: Už je rok bez chlapa!

Velikost textu: AAA

3. 4. 2015

Paris Hilton je od loňského léta bez chlapa. Dědička řetězce luxusních hotelů Hilton však necítí žádné nutkání hledat si novou lásku. Naopak jí teď život single lady vyhovuje a hodlá v něm nějaký čas setrvat. Čtyřiatřicetiletá blondýna už dávno také není hýřivou skandalistkou a nevymetá noční kluby. Vidět jí tam můžou fanoušci jen jako dýdžejku.

Paris randila dva roky s modelem Riverem Viiperim. Rozešli se loni v létě a od té doby je nezadaná.

„Dělám si, co chci. Nemám na přítele čas. Raději jsem proto svobodná,“ svěřila Paris v rozhovoru pro DuJour.

„Ráda vidím dívky, když jsou sexy a skvěle se baví, tak se má žít. Ale já sama už nepařím, nějak je to za mnou. Moc ráda jsem dřív chodila v noci ven, ale teď už chodím do klubů jen jako dýdžejka, když mi za to zaplatí,“ dodala Hilton.

Bývalá hvězda reality show Simple Life má ve své firmě zaměstnány stovky lidí. A společnost skvěle prosperuje. Lidé ji přesto, že je úspěšnou manažerkou, považují za hloupoučkou. Ona se tomu ale vůbec nediví.

„Hrála jsem jistou postavu v Simple Life, takže nemůžu vinit lidi za to, že si myslí, že jsem vypatlaná. Lidé si myslí, že jsem ta postava. Teď mě potkávají a zjišťují, že jsem úplně jiná. Ale to mě netrápí, že si lidé myslí, že jsem hloupá. Hrát tuto postavu mi život usnadnilo, mám v sobě totiž dost plachosti, což lidi velmi překvapuje. A mně nikdy nezáleželo na tom, co si o mně lidé myslí, pravdu znám. Vždy jsem věděla, co jsem schopná dokázat,“ dodala Paris.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související