Prsatá Sofia Vergar si pro svatbu nechala vyrobit vlastní parfém

Velikost textu: AAA

4. 9. 2015

Herečka Sofia Vergar slibovala, že její veselka s Joem Manganiellem bude největší společenskou událostí roku. Alespoň ve světě celebrit a v americkém kontextu. Svatbu tak plánuje už několik měsíců a ladí všechny nejdrobnější detaily. Neváhá utrácet miliony dolarů a dokonce si nechala namíchat originální parfém, který nazvala – poněkud pateticky – Love.

Joe a Sofia se vezmou v listopadu tohoto roku na Floridě. Už v říjnu ale herečka na trh uvede parfém Love, který prý bude sama mít na sobě ve svatební den. Je to všechno dokonalý marketingový trik, který kolumbijské krásce pomůže vydělat peníze na nesmírně nákladnou svatbu.

Třiačtyřicetiletá rodačka z Barranquilly byla zvyklá v mládí používat pánskou kolínskou.

„V Kolumbii jsme dávali kolínskou i na miminka. Tam je to velmi běžné, když vyrůstáte a parfémy a kolínská jsou vaší každodenní rutinou. Tak pak prostě začnete mít rádi mužské kolínské a parfémy, prostě mi přijdou zajímavější,“ svěřila Sofia v rozhovoru pro Women’s Wear Daily.

Do světa parfémů Vergarová obchodně teprve proniká. Její novinka Love bude také jejím debutem.

Je to velmi zajímavý byznys. Hodně se to vyplatí a je to zábava. Miluju parfémy. Miluju celý rituál, kdy se sprchujete a dáváte dohromady, necítím se připravená a kompletní, pokud nepoužiju krásnou vůni,“ dodala Sofia.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související