Hvězda seriálu Dallas je i před šedesátkou »při chuti«: Užívám si muže jako nikdy v mládí

Velikost textu: AAA

21. 9. 2015

Herečka Linda Gray se nebojí stárnout. Ve svých pětasedmdesáti je vidět, že se jí to daří s velkým půvabem. Svého sexappealu náležitě využívá. Cítí se dnes sebevědomější než v mládí a prý si s muži užívá flirtování i něco víc, tak jak to nikdy v mládí nedokázala. Dokonce o sobě hovoří jako o sexuálním zvířeti.

„Zbožňuji muže a mám obrovskou chuť se bavit. Miluju muže. Miluju je. Neměla jsem to tak, dokud mi nebylo šedesát. Teď se už nemusím obávat, že otěhotním. Mám kariéru, stále pracuji, jsem zářivá a nadšená ze života. Jsem zvídavá a dobrodružná a miluji muže. Jsem tu, abych flirtovala. Chci si je prostě užít, ale rozhodně si je nechci brát. Proč bych to měla dělat?“ svěřila Linda.

Do manželství prý vstupovala jako panna a udělala tím jednu zásadní chybu. Se svým manželem se totiž nevyspala před svatbou, aby zjistila, jak hrozné to bude. Emocionálně ji týral dalších dvaadvacet let, než se dokázala rozvést.

„Byla jsem katolická školačka. Spát s někým před svatbou bylo nemyslitelné. Byla jsem hodná holka. Neměla jsem sex do svatební noci, kdy mi bylo jednadvacet. Sex ale byl velikým a zničujícím zklamáním,“ vzpomíná na manželství s režisérem Edem Thrasherem ve svých knižních pamětech.

Linda má s Edem dvě děti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související