Courtney Love zveřejnila vánoční fotku s mrtvým manželem Kurtem Cobainem

Velikost textu: AAA

30. 12. 2015

Na svatého Štěpána zavzpomínala zpěvačka Courtney Love na svého manžela Kurta Cobaina, který za tragických okolností opustil svět živých v roce 1994. Americká hvězda letos na druhý svátek vánoční zveřejnila na Instagramu snímek z Vánoc 1992, na němž Kurt drží svou dceru Frances Bean oblečenou do santovského kostýmku.

O manželovi pak psala jako o největší opravdové láce a o své dceři jako o nádherné a talentované dívce. Té byly na snímku pouhé čtyři měsíce.

„Tato vánoční chvíle v životě každého, na niž nikdy nezapomenete, ta chvíle, díky níž máte pocit, že jste na vrcholu světa, kde jsou největšími dárky vaši milovaní, s nimiž ten moment sdílíte. No, tohle je ten můj, jsem vděčná za to, že jsem ho mohla vůbec prožít. Veselé Vánoce, Kurte, největší lásko mého života, jakou jsem zažila. Dal jsi mi dárek, kvůli němuž stojí za to žít, naši neskutečně talentovanou, milující, nádhernou a obdařenou dceru Frances Bean Cobainovou. Veselé Vánoce, Bean, milující máma a táta,“ napsala jednapadesátiletá Courtney k fotce na Instagramu.

Zpěvačka teď randí s šestatřicetiletým scenáristou Nicholasem Jareckim.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související