Leonardo DiCaprio je opět opuštěný. Další sexbomba mu dala kopačky!

Velikost textu: AAA

6. 1. 2016

Herec Leonardo DiCaprio je opět nezadaný. Nejslavnější modelky světa se tak mohou třást nadšením, že si jednu z nich opět vyvolí. Hollywoodský idol je totiž střídá jako obleky. Poslední kráskou po jeho boku byla Kelly Rohrbach, s níž se objevoval od června loňského roku. O Leovi se však proslýchá, že modelky má jen jako zástěrky svých pravých milostných tužeb.

Jednačtyřicetiletý oscarový herec se údajně s Kelly rozešel ještě před Vánocemi. Hvězda magazínu Sports Illustrated tak zřejmě už nedostala žádný vánoční dárek.

„Rozešli se asi před více než měsícem. Bylo to vzájemné. Oba intenzivně pracují a v jejich životech se toho teď hodně děje. Oba si potřebovali vzít nějaký čas pro sebe. Jsou pořád kamarádi a mluví spolu, ale je po všem,“ píše časopis Us Magazine.

Mezi Leovy bývalé přítelkyně patří Gisele Bündchen, Blake Lively, Bar Refaeli, Toni Garrn a Erin Heatherton. První tři se po rozchodu s ním šťastně provdaly. A proslýchá se, že Leo modelky využívá pouze jako zástěrky své lásky k mužům a jim zase dělá reklamu tím, že se mohou nějaký čas nazývat jeho partnerkami. DiCaprio o svém soukromí nemluví nikdy. A když už, otočí to na ekologii, jíž je posedlý.

„Nemohl bych být s někým, kdo nevěří v klimatickou změnu,“ svěřil nedávno německému časopisu TV Movie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související