Mladičký zpěvák daroval matce svou první výplatu: 25 milionů!

Velikost textu: AAA

6. 1. 2016

Zpěvák Louis Tomlinson svoji matku miluje nade vše. A tak jí chce dopřát luxus stejný, jaký si díky hvězdné kariéře může dopřávat sám. Za účast v soutěži talentů X Factor dostal jako první výplatu svého života pětapadesát milionů liber a pětadvacet milionů z toho věnoval své matce.

Louise jeho fanoušci vychvalovali na Twitteru. A jeho matka Johannah neodolala a na tuto chválu reagovala: „Hej, děkuji. Louis je super milý člověk. Ne mnoho lidí ví, že jeho první výplata z X Factoru byla pětapadesát milionů liber a on pětadvacet milionů poslal domů. Ne, že bych o to samozřejmě žádala. Ale on sám se vždy velmi staral o rodinu a vždy se starat bude.“

Tomlinson je podle své matky velký altruista a pomáhá na každém kroku. Ale jako skutečný altruista o svých dobrých činech nehovoří a zakazuje to i těm, jimž pomohl.

Jednou možná napíšu vše o Louisovi a o tom, co vše dělá, bez toho aniž by chtěl, aby to někdo věděl! Pomáhá spoustě lidí a žádá, aby nikomu nic neříkali. Dělá to pro ně, ne pro popularitu a články v médiích!“ napsala dále zpěvákova matka.

Minulý rok Louis uváděl charitativní ples Believe in Magic pro děti se smrtelnými chorobami. A sám na tyto účely daroval dva miliony liber.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související