David Beckham: Dcera bude mít při randění jiné podmínky než synové

Velikost textu: AAA

15. 1. 2016

David Beckham je otec ochranář. A také trochu diskriminující. Jeho protektivní pudy se týkají totiž jenom dcery Harper. Slavný sportovec nezakrývá, že nejmladší dcerku rozmazluje o dost víc než syny a že tudíž nebude mít stejné postavení jako její tři starší bratři ani v otázkách randění a lásky. Její otec bude nápadníky podrobovat přísnější kritice než nápadnice svých synů.

David se v minulých dnech zúčastnil charitativního plesu pro Unicef v Los Angeles a převzal také ocenění za své humanitární počiny. V rozhovoru pro Entertainment Weekly se bavil o dětech a jejich láskách.

Magazín se Beckhama ptal na to, zda už jeho potomci mají nápadnice či nápadníky. „Samozřejmě, Brooklyn už je rozhodně v tom věku. Víte, má šestnáct let, rozhodně je v tom věku. Jsme velmi silní rodiče a velmi přísní rodiče, ale jsme jako většina rodičů. Milujeme naše děti a chceme pro ně rozhodně to nejlepší. Takže se uvidí,“ prohlásil táta Brooklyna, Romea, Cruze a Harper.

Na otázku, zda bude mít nejmladší dcerka jinou výchozí pozici při seznamování, slavný otec odpověděl: „No jo, bude to rozhodně úplně jiné. Před tou holčičkou jsem bezmocný, nemám na ni vůbec žádné páky. Miluju své děti, samozřejmě, všechny stejně, ale jsem rozhodně přísnější na chlapce, než jsem na Harper, kvůli tomu mám ale problémy s manželkou.“

Victoria je teď zcela ponořená do svého návrhářského povolání. Takže i když se v médiích začalo spekulovat o tom, že se letos v létě připojí k ostatním členkám skupiny Spice Girls, aby oslavily dvacetileté výročí svého vpádu na světovou scénu pop music, její mluvčí to popřela. „Victoria vždy velmi respektovala, jak úžasný čas prožila se skupinou v minulosti, nicméně dnes se zaměřuje především na svou rodinu a podnikání v módě,“ odmítla její mluvčí, že by se hodlala v létě připojit ke Geri Halliwell (Ginger Spice), Melanie Brown (Scary Spice aka Mel B), Melanie Chisholm (Sporty Spice alias Mel C) a Emmě Bunton (Baby Spice).

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související