Exmanžel Madonny: Je příliš přísná matka

Velikost textu: AAA

18. 1. 2016

Režisér Guy Ritchie si myslí, že jeho bývalá manželka Madonna je příliš tvrdá matka. A hodlá na tom postavit boj o syna, jehož společně počali. Patnáctiletý Rocco nechce s popovou královnou žít a raději by pobýval trvale v Londýně u otce a jeho druhé ženy Jacqui Ansleyové.

Chce, aby měl Rocco sebevědomí, které on sám neměl, když dospíval. Myslí si, že Madonnin tvrdý rodičovský styl je kontraproduktivní. Pro Guye je prioritou pohoda syna Rocka,“ píše magazín People.

Ritchie je dyslektik a v mládí a během dospívání kvůli tomu dost trpěl. Proto má pro své děti pochopení. S manželkou Jacqui mají tři potomky.

Rocco se v prosinci sebral a utekl od Madonny do Londýna, protože ho nutila dřít na jejím turné Rebel Heart. Chlapec se odmítl za matkou vrátit na Vánoce a odmítá se také vrátit na elitní školu na Manhattanu. S kamarády z Anglie si prý rozumí daleko lépe než s namyšlenými dětmi bohatých Američanů.

Madonna a Guy – tedy jejich právníci – se kvůli poručnictví syna střetnou u soudu 3. února. Kromě Rocka společně adoptovali také desetiletého Davida z Malawi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související