Odpadlík z One Direction Liam Payne má první sólový materiál

Velikost textu: AAA

19. 1. 2016

Skupina One Direction si po úspěšném světovém turné dala na čas pauzu. Musí tak teď čelit neustálým spekulacím, že se formace rozpadla definitivně. Loni v březnu pětici opustil uprostřed turné a to ze dne na den Zayn Malik. Jeho kamarád Liam Payne teď na internetu zveřejnil svůj první sólový materiál. Ale dodal k němu, že One Direction rozhodně nekončí a na světovou scénu se vrátí.

„Písnička, kterou jsem včera jen tak pro zábavu napsal,“ uvedl Payne na Instagramu, kde svou sólovou prvotinu zveřejnil.

Liam se rozhodl pro styl R&B a v černobílém klipu patnáct vteřin rappuje s oholenou hlavou a v typické rapperské mikině s kapucí.

Payne se poslední dny potkával s rappery Juicy J a TM88, kteří mu pomáhají najít vlastní styl. V Los Angeles pak prý s dvojicí pracoval ve studiu a nahrál zatím neznámé materiály.

Skupina One Direction se na počátku roku rozešla na rok a půl, během té doby si členové Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan a Liam Payne chtějí užívat trochu svobody a věnovat se vztahům, rodině a soukromým projektům.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související