Angelina Jolie a Brad Pitt utíkají z Hollywoodu. Kde chtějí žít?

Velikost textu: AAA

25. 1. 2016

Dalším slavným americkým párem, který hodlá trvale přesídlit do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, jsou Brad Pitt a Angelina Jolie. Manželé a rodiče šesti dětí hledají vhodnou nemovitost v Londýně, kde by jako rodina mohli žít.

V Anglii pobývali dlouhodobě před více než rokem, když tam Brad natáčel film Světová válka Z. Teď se chystá na pokračování, takže bude opět na evropském ostrově pobývat řadu měsíců. To ho přimělo ke koupi nemovitosti. Vyplatí se mu to více než drahý pronájem.

Chtějí něco koupit, ale zatím nenašli vhodné místo, které by odpovídalo jejich představám. Na seznamu jejich podmínek je, aby dům měl podzemní vjezd, z něhož se vstupuje do domu,“ píše magazín Us Weekly.

Zatímco Pitt bude natáčet Světovou válku Z, Angelina se bude naplno věnovat humanitární práci a pomáhat uprchlíkům z Blízkého východu, kteří míří do Evropy. Jejich děti, čtrnáctiletý Maddox, dvanáctiletý Pax, jedenáctiletá Zahara, devítiletá Shiloh a sedmiletá dvojčata Vivienne a Knox budou navštěvovat prestižní školu Le Lycee Francais.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související