Andie MacDowell zaplatila za první třídu. Ale potrestali ji sedadlem pro "smrtelníky". Proč?

Velikost textu: AAA

27. 1. 2016

Herečka Andie MacDowell dostala pořádnou lekci. Koupila si letenku do první třídy na lince společnosti American Airlines. Jenže kvůli pejskovi ji posadili do ekonomické třídy mezi obyčejné smrtelníky. Herečka si na Twitteru postěžovala, že za drahé peníze musí letět v přecpané turistické třídě. A to neměla dělat. Obvinili ji z elitářství a snobství.

Sedmapadesátiletá hvězda filmu Zelená karta si přitom postěžovala jen na to, že za první třídu zaplatila nemalé peníze. „Zaplatila jsem za první třídu a oni mě strčili do turistické kvůli mému psovi, kterého jsem dopředu zaknihovala a za kterého jsem zaplatila,“ napsala na Twitteru rozhořčená hollywoodská hvězda.

Její příspěvek strhl vlnu nenávistných reakcí na sociální síti. „Prostě mi vadí, že jsem zaplatila za něco, co jsem nedostala,“ dodala MacDowell s tím, že se stevardi chovali velmi arogantně. Ale vlna kritiky na její hlavu nepolevovala.

„Moc ráda cestuju dálkovým autobusem, ráda cestuju městským autobusem nebo metrem, ale když si zaplatím za první třídu, je to místo, kde chci sedět, to je celé. Dostala jsem lekci, nikdy si nestěžuj na Twitteru a neplať za první třídu společnosti American Airlines, vyjadřuj jen vděk… můžeme to už uzavřít?“ napsala rozhořčená herečka na Twitteru.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související