Kate Hudson: Meditace mi zachránila zdravý rozum

Velikost textu: AAA

9. 2. 2016

Herečka Kate Hudson tvrdí, že když se zdá, že ztrácí kontrolu nad svým životem, začne meditovat. Transcendentálnímu typu relaxace mysli podle východních filozofií se věnuje mnoho let. A ve své nové knize o životním stylu Pretty Happy tvrdí, že díky meditaci ještě nepřišla o zdravý rozum.

Šestatřicetiletá hollywoodská blondýna prý radila mnoho let svým kamarádkám a známým. Všichni jí prosili, aby své typy týkající se zdravého životního stylu sepsala. Výsledek teď vychází na knižních trzích v USA s podtitulem Healthy Ways to Love Your Body.

„Meditace mi zachránila zdravý rozum. Ne, že bych byla šílená, ale v tomto světě hyperrychlosti, nadměrné stimulace, nemožnosti uniknout před technologiemi a neustálým emocionálním stresem je velmi těžké zůstat soustředěná a s nohama na zemi. A od chvíle, co jsem do svého života začlenila meditaci, ale to neznamená, že se jí věnuju úplně každý den, cítím se mnohem lehčeji, vím, že se dokážu znova dostat do svého středu, když se cítím bez vlády nad svým životem,“ píše Kate.

Herečka se před dvěma roky rozešla se snoubencem Mattem Bellamym, s nímž má čtyřletého syna Binghama.

„Během jedné zvlášť náročné chvíle mého života, když jsem se cítila zahlcená, byla to meditace, která mě dokázala vrátit zpět do mého já,“ píše dále hvězda s tím, že meditovat ji naučila matka Goldie Hawn.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související