Cate Blanchett se nikdy nedívá do zrcadla. Proč?

Velikost textu: AAA

16. 2. 2016

Herečka Cate Blanchett prý nemůže dost dobře porozumět tomu, proč ji obdivují pro její vizáž a styl oblékání. Ona se totiž vídá zřídka. Nikdy prý nestoupne před zrcadlo a neprohlíží se. A tak obdivu fanoušků přezdívá báječná iluze.

„Mám skvělý způsob, jak se s tím vším vyrovnat, snažím se nedívat vůbec do zrcadla. V našem domě v Austrálii máme jediné zrcadlo a to v koupelně. Když mě vidíte na červeném koberci nebo po předávání cen, moje vizáž je výsledek týmu lidí, kteří stráví celý den přípravou mých vlasů, make-upu a mého oblečení. Je to báječná iluze,“ svěřila šestačtyřicetiletá kráska britskému magazínu Hello!.

Sociální sítě Australanku nikdy příliš nezajímaly, takže je jí celkem jedno, co se tam o ní šíří.

„Sociální sítě můžou být velmi užitečné v některých případech, ale já to ráda přirovnávám ke graffiti. Můžete si přečíst jednu či dvě zajímavé věci, ale většina věcí tam je naprosto nepoužitelná. To je důvod, proč se držím dál od Facebooku a Twitteru. Ani mě nezajímá to, co se o mně píše na internetu. Je to nudné. Co mě opravdu zajímá, jsou druzí lidé a události a věci, které jsou pro svět podstatné,“ dodala herečka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související