Kanye West: Jsem slavnější než Piccasso a Kubrick, neserte mě!

Velikost textu: AAA

22. 2. 2016

Rapper Kanye West by se potřeboval naučit relaxovat a uvědomit si, že není středem vesmíru. Jinak si svými výlevy udělá víc nepřátel a ostudy než prospěchu. Deník New York Post otiskl nahrávku jeho řádění před natáčením pořadu Saturday Night Life. West v něm řádí kvůli změnám scény a mimo jiné prohlašuje, ať ho nikdo nesere, protože on je vlivnější než Picasso či Kubrick a to minimálně o padesát procent.

Westa rozzlobilo, že režie změnila před natáčením scénu. On přitom v pořadu zpíval některé ze svých nových skladeb. Než vyšel před kameru, nahráli ho, jak zuří.

„Podívejte na tu sračku, oni mi moji zasranou scénu odnesli ze SNL, aniž se mě zeptali. Jsem v prdeli. Tohle a Taylor Swiftová, falešné sračky… Jsou kur*a šílení? Pche, ani padesát procent, Stanley Kubrick, Picasso, apoštol Pavel, zasraný Picasso a Escobar – jsem o padesát procent vlivnější než jakákoli jiná lidská bytost. Neserte mě. Nesnažte se mě nasrat. Neserte mě. O padesát procent víc než všichni mrtví a živí, o padesát procent vlivnější po příštích tisíc let,“ řádil West podle deníku New York Post.

Kanye si občas své úlety uvědomuje. A po tomhle se omluvil. No. Omluvil. Svedl to na své ego.

„Mým největším nepřítelem číslo jedna je moje ego… je tu jediný trůn a tím je ten Boží,“ prohlásil West.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související