Adam Levine si nechal potetovat celá záda. Líbí? (FOTO)

Velikost textu: AAA

25. 2. 2016

Zpěvák Adam Levine šokoval své fanoušky na Instagramu, kde se pochlubil novým tetováním. Nejedná se však o žádný menší obrázek, ale rozsáhlé umělecké dílo, které pokrývá celou plochu jeho zad. Šestatřicetiletý hudebník tvrdí, že na seance k tatérovi docházel šest měsíců, než dílo dokončili.

„Šest měsíců práce. Díky Bryanu Randolphovi, že mi tímto naprosto vyrazil dech!“ napsal Adam na Instagramu ke snímku svých tetovaných zad.

Manžel modelky Behati Prinsloové nemá první obrázek v kůži. Libovat si v tetování začal před mnoha lety. Mezi těmito trvalými výtvory má jedno, které připomíná květák.

„Nikdy bych neskrýval 99,9 procenta z nich. Mám jedno, které je trochu hloupé. Ani už nevím, co to vlastně je. Viděl jsem chlapa s těmi opravdu úžasnými ruskými tetováními, která ale nemůžu mít, protože nejsem dost tvrdý. Tak mám jednu příšernou verzi. Ale je to dost škaredé. Vypadá to jako květák, je to odporné. Ale zbytek je v pohodě, tak se zaměřme na ně,“ prohlásil Adam při debatě o obrázcích v kůži.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související