Tlouštík John Goodman mizí před očima: Má dole 45 kilo!

Velikost textu: AAA

11. 3. 2016

Herec John Goodman se zapsal do paměti diváků jako korpulentní otec ze seriálu Roseanne či obézní veterán z Vietnamu z filmu Big Lebowski. Jenže pětašedesátiletá hvězda musela na doporučení lékařů změnit svou image a výrazně zhubnout. Johnovi se dodnes podařilo shodit úctyhodných pětačtyřicet kilogramů.

„Nemám přesnou představu, kolik jsem zhubnul celkově, dlouho jsem se už nevážil. Ale prostě… teď mi hezky padne oblečení a můžu si jít nakoupit do normálního obchodu a můžu si koupit hromadu věcí!“ pochvaloval si John v americkém televizním pořadu Today. V minulosti byl prý odkázán pouze na specializované prodejny s nadměrným oblečením, které ale nabízejí většinou jen omezenou kolekci.

Goodman však nemá vyhráno. Opakovaným přejídáním a dietami si zničil metabolismus, takže často podléhá jojo efektu a kila může mít zase rychle zpět.

„Počkejme si šest měsíců a můžu být zase zpátky u svého normálu!“ vtipkoval John.

Herec hubne dlouhodobě pod dozorem trenérky MACkie Shilstone. „Zhubnout se nepodaří přes noc, je to neustálý proces,“ svěřila magazínu People loni v listopadu. Johnovi naordinovala středomořskou stravu a pohyb šestkrát týdně. Od roku 2007 má také zakázaný veškerý alkohol. Herec dosahoval v roce 2011 úctyhodných 181,4 kilogramu, prý svého hmotnostního maxima.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související