Britney Spears představila svého nového přítele (FOTO)

Velikost textu: AAA

6. 1. 2017

Zpěvačka Britney Spears si na podzim stěžovala na to, že už je dlouho sama, ale muži prý hrají jen hry a na to ona není. Rok 2017 ale jako nezadaná nezačínala. Silvestra strávila se svou novou láskou Samem Asgharim, jehož na Nový rok představila na Instagramu fanouškům.

O jejich vztahu se spekuluje už několik dní, Britney ale teprve první den roku veřejně přiznala, že jsou skutečně partneři.

„Šťastný nový rok,“ napsala ke společné fotce. Její fandové spustili hotovou mánii láskyplných vzkazů a reakcí na to, že Sama ukázala jako nového partnera.

Dvořit se Spearsové začal už v listopadu. Hrál v jejím klipu Slumber Party, ale jedenáctý měsíc v roce poprvé připustila, že ji smí pozvat na rande.

„Býval jsem velmi plachý, když jsem vyrůstal. Naučil jsem se, že ženy nemají raději jiného než sebevědomého muže, co není příliš okázalý, prostě velmi pokorný gentleman. Žádná holka, kterou znám, nemá ráda machry,“ prohlásil před časem Asghari, proč působí tak plaše.

Ještě v říjnu minulého roku Britney prohlašovala o vztazích a mužích toto: „Spousta mužů hraje hry. Jsou to jen jejich mentální hry, volání zpátky a posílání zpráv, je toho prostě moc, je to hloupé. Zrovna teď žádného muže nehledám, jsem šťastná sama se sebou. Nehledám nic, je mi dobře tak, jak jsem. Líbí se mi někdo, kdo umí být celkově milý, prostě milý chlap je v tomto světě průlomová věc.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související