Biologická matka chce vidět Zaharu, adoptivní dceru Angeliny Jolie

Velikost textu: AAA

20. 1. 2017

Když bylo Zahaře Jolie-Pitt šest měsíců, našla ji v jednom z Etiopských sirotčinců herečka Angelina Jolie. Tehdy začínala vztah s Bradem Pittem a měla už dva adoptivní potomky, Maddoxe z Kambodže a Paxe z Vietnamu. Zahara měla sice biologickou matku, ale ta se o ni nemohla starat. Angelina dívku adoptovala, nedlouho poté také její partner Brad. Dnes už dvanáctiletou školačku chce její biologická matka vidět osobně a vyzývá k tomu Angelinu veřejně.

Mentewab Dawit Lebiso byla v době adopce na seznamu matek s AIDS a nejistou vyhlídkou na dožití. Ačkoli považuje za obrovské štěstí, že zrovna její dcera se dostala do privilegované rodiny hollywoodských hvězd, Zaharu by ráda viděla, dokud je ona sama na živu.

„Chtěla bych jenom, aby věděla, že jsem na živu a jsem tady a toužím po tom, abych s ní mohla promluvit. Nechci dceru zpět, ale chci s ní být v kontaktu a mít možnost jí zavolat a mluvit s ní,“ svěřila Lebiso britskému listu The Mail.

Angelininu pozici matky prý nijak ohrozit nehodlá.

Angelina byla její matkou víc, než jsem kdy byla já. Je s ní od miminka, ale to neznamená, že mi nechybí. Chybí mi pořád. Myslím na ni denně a toužím slyšet její hlas a vidět její tvář. Vím, kdy má narozeniny, ale jsem smutná, protože je s ní nemůžu oslavit. Tak ráda bych s dcerkou oslavila její narozeniny a jiné významné dny,“ dodala Lebiso.

Zahara se narodila v první polovině ledna ve znamení Kozoroha. Její rodiče Angelina a Brad se rozvádějí a ona je tedy spolu s ostatními sourozenci předmětem rozvodového vyjednávání.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související