Robbie Williams: Divím se, že ještě žiju

Velikost textu: AAA

3. 2. 2017

Robbie Williams opět vyjádřil údiv nad tím, že je ještě stále mezi živými. Dvaačtyřicetiletý rocker prý totiž v devadesátých letech pařil tak drsně, že každého jiného člověka by takové množství drog a alkoholu dávno zabilo.

„Jsem opravdu rád, že jsem dělal to, co jsem dělal, když jsem to dělal, protože to byla životní zkušenost, za kterou jsem nakonec zaplatil, vlastně málem svým životem, ale v těch starých zlatých časech to bylo životně ujišťující a duchovní,“ svěřil Robbie magazínu Resident.

V devadesátých letech, kdy se proslavil jako člen skupiny Take That, z níž pak po hádce s Garym Barlowem odešel, prý rozhodně nedělal nic napůl.

„Vypadalo to tak, že posouvám hranice ještě dál, než to dělal kdokoli v mém okolí. Testoval jsem své hranice, dokud jsem buď neskončil smrtí, nebo v léčebně. Ale já jsem skončil v léčebně a stal se abstinentem,“ dodal Robbie.

Dnes už Williams může na mladické vyvádění jen vzpomínat. S manželkou Aydou Field má dvě malé děti a oddanost rodině ho přiměla chovat se zodpovědně.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související