John Mayer přiznal: Jsem posedlý sám sebou

Velikost textu: AAA

21. 4. 2017

Johnu Mayerovi kritici často vytýkají, že je příliš sebestředný. Americký zpěvák, který žil s Katy Perry či Jennifer Anistonovou, ale teď přiznal, že to nejsou výtky bezdůvodné. On sám si plně uvědomuje, že je egocentrik, ačkoli není narcis domnívající se, že vše, co udělá, je skvělé.

„No, jsem zahleděný do sebe, jsem sebestředný, ale nemyslím si, že vše, co dělám, je skvělé. Ale vždy přemýšlím o všem, co dělám. Stále víc a pořád. Vše, co dělám, je, že přemýšlím o tom, co dělám. Je to příšerné, opravdu hrozivá existence,“ přiznal sám Mayer.

Devětatřicetiletý hudebník tvrdí, že je sobě největším kritikem. A když se mu něco nelíbí, nikdy to nevydá, i kdyby ho okolí přesvědčovalo.

„Pak jdu do studia a poslouchám nahrávky a říkám, ach, to jsou skvělé basy. Poslouchejte tu kytaru. Poslouchejte tohle. A pak k tomu ještě zazpívám a říkám, nemohl jsem tomu na vteřinu uvěřit. Tak to ale nedokončím, protože bych si to sám nekoupil. Když to nekoupím já, nekoupí to nikdo jiný. Tak jen řeknu, to nejsem já,“ dodal Mayer.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související