Victoria Beckham bude mít v novém bazénu odpadní vodu

Velikost textu: AAA

16. 7. 2017

Někdejší hvězda kapely Spice Girls a vysloužilý anglický fotbalista budou mít i ve své nové rezidenci v Cotswolds, kterou si pořídili začátkem letošního roku, po zásluze velký bazén. Oproti jejich ostatním zábavním nádržím na vodu bude ale tahle výjimečná – nebude plná chemie a navíc v ní bude voda, kterou už předtím použili v domácnosti. O její vyčištění se postarají přírodní filtrační systémy.

Jak píše list The Sun on Sunday, dvaačtyřicetiletý David a jeho o rok starší manželka Victoria se pro alespoň částečnou změnu životních návyků rozhodli kvůli ochraně životního prostředí – a taky zdraví svých čtyř dětí – osmnáctiletého Brooklyna, čtrnáctiletého Romea, dvanáctiletého Cruze a pětileté Harper.

„David a Victoria už se nechtějí koupat v chemii. Navíc chtějí šetřit vodu a životní prostředí, a proto se rozhodli zásobovat bazén vodou, kterou už předtím využili v domácnosti. Podobný systém už má ve svých vilách řada jejich známých přátel,“ píše nedělník s odkazem na zdroj blízký manželům, který novinářům řekl i to, že Victoria nejprve nad podobným řešením ohrnovala nos, nakonec ale Davidovi podlehla.

Luxusní sídlo Beckhamových v Cotswolds má deset pokojů, trávník na kroket, garáž pro tři auta, dvě obrovská nádvoří a hektarový jablečný sad na dohled. Manžele vyšla usedlost na šest milionů liber, tedy na zhruba 177 milionů korun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související