Beckhamovic dcera slavila narozeniny v Buckinghamském paláci

Velikost textu: AAA

16. 7. 2017

David a Victoria Beckhamovi jsou oba neurození. Šlechtici je neučinila ani královna, když jim odmítla udělit nejnižší šlechtický titul sir a dáma. Nicméně bohatí a slavní plebejci mají dost kontaktů na to, aby si na šlechtu mohli alespoň hrát. A tak jejich dcera Harper slavila narozeniny v královnině salónku. A na hlavu bývalého fotbalisty a návrhářky padá kritika ze všech stran.

Královna Alžběta prý o tom zřejmě ani netušila, oficiálně to byl totiž čajový dýchánek vévodkyně z Yorku Sarah Fergusson a její dcery princezny Eugenie. Harpeřini rodiče využili svých vztahů s urozenými ženami a učinili z čajové party oslavu narozenin své dcery.

„Jaký nesmysl. Co tam dělají? Jakou má Eugenie pro ně party? Co dělá Sarah z Yorku, když to prý organizovala celé? Nikdo z nich nemá právo tam být. Už z toho paláce udělali zábavní park? Naprosto tím znehodnotili podstatu té památky... Nedovolí během prázdninových prohlídek lidem, aby se tam fotili a nesmějí ani vycházet na nádvoří. Proč ale Beckhamovi dostali výjimku?!“ zlobil se bývalý královnin tiskový sekretář Dickie Arbiter v rozhovoru pro The Times.

Beckhamovy ale kritizují další a další odborníci a znalci.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související