Shia LaBeouf: Jsem těžce závislý na drogách

Velikost textu: AAA

17. 7. 2017

Herec Shia LaBeouf se omluvil za své výtržnictví a vulgární potyčku s policisty. Nechutný slovník a bláznivé chování vysvětlil těžkou závislostí na drogách. Hvězda filmu Nymfomanka přiznala, že dosáhla opět dna svého života s drogami a musí na léčení.

Jednatřicetiletého herce o víkendu zatkla policie v lobby hotelu ve městě Savannah v americkém státě Georgia. Shia požádal o cigaretu, kterou mu neznámí lidé odmítli dát. Začal běsnit, přičemž v hotelu v tu chvíli byly matky s dětmi. Po přivolání policie se hollywoodská hvězda pustila nevybíravě i do ní. A tak putovala do chládku.

„Hluboce se stydím za své chování a nechci ho ničím omlouvat,“ napsal Shia v oficiálním prohlášení, v němž tvrdil, že se omluvil také policistům a že nastoupí do léčebny pro závislé na drogách.

„Tohle je nový propad. Propad, který je doufám dnem. Příliš dlouho jsem veřejně bojoval se svou závislostí. Teď se aktivně pouštím do toho, abych začal bezpečně abstinovat, a doufám, že mi budou mé chyby jednou odpuštěny,“ dodal herec.


 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související