David Beckham je nejpřitažlivějším mužem planety

Velikost textu: AAA

31. 1. 2012

Fotbalista kopající za LA Galaxy porazil herce Ryana Goslinga a Ryana Reynoldse, který už jeden titul nejatraktivnějšího muže získal.

Novým hollywoodským idolem je herec Ryan Gosling, jenže svým fanouškům a fanynkám neukazuje rozkrok. Tak má smůlu a v žebříčku nejpřitažlivějších mužů planety je až druhý. První místo čtenáři a čtenářky magazínu Heat totiž přiřkli Davidu Beckhamovi, jenž nedávno kvalitní výbavu opět ukázal, a to v reklamě na své spodní prádlo v rámci oděvního řetězce H&M. Fotbalista kopající za LA Galaxy porazil herce Ryana Goslinga a Ryana Reynoldse, který už jeden titul nejatraktivnějšího muže získal. Žebříček 101 Nejatraktivnějších chlapů světa volili čtenáři a čtenářky magazínu Heat, přičemž první pětadvacítku určovali spolu s nimi experti – fotografové, stylisti, modelingoví agenti a novináři.

„Časopis Heat je znám tím, že představuje nejdráždivější mužské celebrity každý týden, ale letos poprvé jsme sestavili definitivní seznam nejpřitažlivějších mužů světa. Naši čtenáři a tým expertů měl jasný a bezchybný vkus, nikdo si nezaslouží titul Nejpřitažlivější muž planety 2012 více než David Beckham. Má hodně – talent, styl, sexappeal, charisma. Ženy ho zbožňují, muži jím chtějí být, jsme nadšení, že je jedničkou naší ankety,“ uvedla šéfredaktorka magazínu Lucie Cave.

1. David Beckham 2. Ryan Gosling 3. Ryan Reynolds 4. Bradley Cooper 5. Jake Gyllenhaal 6. Robert Pattinson 7. Tom Hardy 8. Johnny Depp 9. Hugh Jackman 10. Zac Efron 11. George Clooney 12. Harry Judd 13. Gary Barlow 14. Adam Levine 15. Gerard Butler 16. James Franco 17. Taylor Lautner 18. Harry Styles 19. Brad Pitt 20. Orlando Bloom 21. Justin Timberlake 22. Olly Murs 23. Ian Somerhalder 24. Michael Fassbender 25. Tinie Tempah

Autor: emi, Famous Foto: Gettyimages

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější