Náruživá Petra Faltýnová a její harém: Tihle nadsamci jí prošli postelí, Leoši!

Velikost textu: AAA

10. 4. 2014

Modelka a 2. vicemiss České republiky 1998 Petra Faltýnová (36) se rozhodla zveřejnit, kolik mužů se prohnalo její postelí, a zastavila se na čísle 16. Poslední milenka Leoše Mareše (37) bez uzardění tvrdí, že všem svým partnerům byla vždy věrná, ovšem málokdo jí právě tento fakt uvěří.

Než zakotvila u známého moderátora, měla vážný vztah s Libanoncem Ázou, hokejistou Martinem Ručinským, podnikatelem Romanem Habajáčem, až se nakonec provdala za podnikatele Simona Štekla, s nímž má dceru Adrianu. Ale manželství se Šteklem vydrželo pouhých pět měsíců, podnikatel se s ní rozvedl právě kvůli neustálým záletům. „Ano, je to pravda. Přišel jsem Petře na opakovanou nevěru. Podávám žádost o rozvod. Takové věci odpouštět neumím,“ nechal se tehdy slyšet podvedený manžel.

Tomu během křtu svého kalendáře v klubu Mecca ještě coby čerstvá novomanželka stihla nasadit parohy s hercem Jiřím Langmajerem v jeho "šmajchlgarsoniéře" na Palmovce a jejich vztah plnil stránky bulváru po několik měsíců.

A nakonec i v současném vztahu s Leošem Marešem se nějaký ten mráček nevěry objevil – na filmovém festivalu v Karlových Varech byla přistižena s cizím mužem, jenž jí osahával nahá ňadra a s nímž se údajně oddávala erotickým hrátkám.

Přesto šmrncovní modelka nyní tvrdí: „Nemyslím si, že bych vzhledem k tomu, v jaké profesi už hodně dlouho pracuji, partnerů měla hodně. Víc než šestnáct jich rozhodně nebylo."

Důležité je, že tomu věří ona sama a její současný partner Leoš.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související