Potvrzeno: Gilmoreova děvčata se vrátí! Kdo ale v seriálu bude chybět?

Velikost textu: AAA

2. 2. 2016

Po měsících spekulací je to naprosto jisté. Televizní společnost Netflix potvrdila, že se po devíti letech vrátí na obrazovky Lorelai a Rory Gilmoreovy. Představitelky těchto rolí Lauren Graham a Alexis Bledel plus další hlavní postavy podepsaly smlouvu a začnou ještě letos natáčet nové díly seriálu.

Ten přitom patřil v letech 2000 až 2007 k nejsledovanějším pořadům. Seriál Gilmoreova děvčata opět bude tvořit Amy Sherman Palladino a uvidíme v něm krom zmíněných dvou dam také Scotta Pattersona alias majitele bistra Luka či Kelly Bishop jako Emily Gilmoreovou.

Režie se ujme Daniel Palladino.

Ještě jsme ani nezačali natáčet a já ještě ani neviděla scénáře. Ale je to jisté!“ jásala Lauren Graham s tím, že se na natáčení už moc těší.

„Vše, co vám můžu říct, je, že se vracíme díky vám, oddaným fanouškům, kvůli vám musím oživit svou postavu a vrátit se do tohoto světa. Všichni jsme z toho nadšení a vděční,“ uvedla Graham.

Ačkoli v původním seriálu byla postava kuchařky Sookie St. James neodmyslitelná, její představitelka Melissa McCarthy se po skončení tohoto pořadu stala obsazovanou a vyhledávanou hvězdou, posbírala několik cen a má tolik vlastních projektů, že se do nových dílů prý nevrátí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související