Daniel Craig ukončil spekulace. Vrací se jako James Bond

Velikost textu: AAA

10. 10. 2016

Po měsících spekulací o tom, kdo jej nahradí v roli Jamese Bonda, se na blond odbarvený Daniel Craig ukázal před novináři a oznámil, že natočí další snímek jako agent 007. Vzal vítr z plachet všem novinářům i fanouškům řady herců, o nichž se jako o příštích Bondech uvažovalo.

„Měl jsem jako Bond nejlepší práci na světě. Věci, které jsem musel dělat v bondovkách a typ práce jako takové, na světě není lepší podobná. Pokud bych měl přestat točit, řekněte, chybělo by mi to příšerně. Je to jedna z nejvíc vzrušujících věcí, které můžete jako herec dělat. Miluji tu práci. A dává mi to obrovské nakopnutí. A pokud se budu moci takto ještě dále nakopávat, jdu do toho,“ přiznal Daniel na Newyorském festivalu.

Na druhou stranu britský hezoun přiznal, že jsou po natáčení poslední bondovky Spectre všichni tvůrci včetně něj unavení a na další si tak fanoušci budou muset ještě nějaký čas počkat. Zatím se nedojednávají žádné konkrétní smlouvy.

„Vím, že všichni doufají, že se (Daniel) ještě do role vrátí,“ oznámil před několika dny producent Callum McDougall v rozhovoru pro BBC.

Novináři mezitím spekulovali o tom, že novým Bondem budou Aidan Turner, Idris Elba či Tom Hiddleston.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související