Donutil dál válcuje SuperStar! Má 2krát více diváků!

Velikost textu: AAA

28. 2. 2011

Český povídkový seriál válcuje světovou show!

Měl to být tahák letošního jara, a zatím je z toho pěkný průšvih! I tak by se dala charakterizovat druhá řada Česko Slovenská SuperStar, která i tento týden prohrála svůj boj o diváky. A tím, kdo ji na celé čáře porazil, je Miroslav Donutil se svým pořadem 3 plus 1. SuperStar vs. Donutil SuperStar sledovalo 892 tisíc diváků ve věkově skupině nad 15 let. Nedělní televizní večer suverénně patřil na ČT jedničce Miroslavu Donutilovi, který se představil v povídkách nazvaných 3 plus 1 s M. Donutilem. Tuto zábavu si nenechalo ujít 1,68 mil. diváků. To je téměř dvakrát větší sledovanost než u pěvecké show!

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/211','Nedaří se vám? Ráda pomohu najít štěstí i vám! Astroložka Anna '

Mareš je stále optimista (nebo naivní?) „Víte, sledovanost sice není nikterak závratná, má ale vzrůstající tendenci,“ řekl před pár dny Novinkám Mareš a asi měl na mysli rozdíl 4 tisíc diváků. Sám prý stále věří, že show si své diváky ještě najde. Bohužel k charakteru formátu Česko Slovenská SuperStar není tak snadné ji pro nezájem diváků přesunout jako telenovelu Tisíc a jedna noc, která se z hlavního vysílacího času propadla do pozdně odpoledních hodin. A tak Nově nezbývá, než si svůj hořký pohár vypít až do dna.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/348-katerina-kristelova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Kateřinu Kristelovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: baru Foto: NextFoto

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější