Gay prostitut tvrdí: Vydělám si dvakrát tolik co premiér!

Velikost textu: AAA

13. 8. 2014

Josh Brandon je homosexuál a prodává své tělo jiným mužům. Ovšem za nemalé peníze. Třiadvacetiletý blondýn z Londýna si účtuje tučné honoráře. Ve svém oboru je však tak dobrý, že mu movití pánové mající chuť na chlapce ochotně platí. A Josh se teď deníku The Independent pochlubil s tím, že vydělá dvakrát tolik co premiér země David Cameron.

Brandon si ročně přijde na 360 tisíc liber – asi 12,6 milionu korun. Je tak prý nejlépe placeným prostitutem v celém Spojeném království. Za noc si dokáže vydělat i čtyři tisíce liber – asi 140 tisíc korun.

„Sám sebe bych ale nepopsal jako prostituta, protože se všemi klienty sex nemám. Spousta mých klientů si mě nenajímá kvůli sexu. K prostitutům se pojí stigma. Je to negativní slovo. Je to ale nejstarší profese od prvních dní člověka, takže nerozumím tomu, proč lidé kolem toho lidi musejí tak chodit, jako by to byla zlověstná vrána,“ uvedl Brandon v rozhovoru pro britský list The Independent.

Zatímco jeho kolegové dřou v posilovnách a snaží se vypadat jako macho drsňáci, on je štíhlý, platinově blond a má bílou pleť.

„Součástí mé výjimečnosti je rozhodně styl mladého kluka, štíhlého, vizáž lehce androgynní. Na trhu je spousta velmi svalnatých eskortů, ale je jich podle mého až moc,“ vysvětluje volbu vzhledu, který prý byl – aspoň z ekonomického hlediska – volbou šťastnou.

Jedinou prací, kterou můžete dělat a naučíte se v ní tolik o lidech, je psychologie… Pro mě je to rozhodně kariéra,“ tvrdí mladík, jenž zatím neuvažuje nad tím, co bude za deset či dvacet let.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související