Chcete zlepšit své FLIRTOVÁNÍ?!

Velikost textu: AAA

6. 10. 2014

Každý rok první pátek v říjnu slaví svět den smíchu. Usmívat se na druhé stojí jen málo úsilí, ale zmůže velké divy. Novozélandská psycholožka a odbornice na vztahy Sam Owenová tvrdí, že smích ale především prospívá lásce a sexuálnímu životu člověka. Usměvaví lidé se snáze seznamují, jsou oblíbenější a mají prý také kvalitnější pohlavní život.

„Pokud použijete smích k vyvolání šťastnějšího pocitu, budete myslet jasněji, snáze se vám bude konverzovat a šikovně okouzlíte své rande. Nemusí to být dlouhodobé řešení, ale rychlý úsměv tu a tam vám dodá faktor dobrého pocitu, sebevědomí a sníží stres, což je potřeba, aby člověk randil jako profesionál,“ tvrdí Owenová, která spolupracuje se seznamkou Elite Singles.

Usměvavý člověk – a pro ženy to platí o něco víc než pro muže – vypadá lépe než ten, který má dokonalý účes a make-up. Podle řady experimentálních výzkumů dává sedmdesát procent lidí přednost nenalíčené ženské tváři s úsměvem před nalíčenou tváří bez úsměvu.

„Úsměv naznačuje, že jsme přívětiví, přátelští, vstřícní, optimističtí a máme vřelé srdce, to vše jsou atraktivní vlastnosti, navíc silně ovlivňují to, jak se druzí vedle nás cítí… vítaně, bezpečně, šťastně a tak dál. Ale i po telefonu, když dotyčného nevidíme, tak víme, že se usmívá a má tyto vlastnosti,“ tvrdí doktorka Owenová.

Smích podle ní pomáhá lidem stát se profesionálními koketami, zvyšuje atraktivitu, hlas díky němu zní přívětivěji, dodává člověku na důvěryhodnosti a snáze sbližuje.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související