Kolika ženám na velikosti penisu záleží?!

Velikost textu: AAA

30. 7. 2015

Mladé ženy narozené po roce 1980 se velikostí penisu nezabývají rozhodně tak jako mladí mužové. Tedy pokud budeme věřit průzkumu amerického magazínu Cosmopolitan. Podle studie publikované v něm totiž devět z deseti žen velikost partnerova penisu neřeší a naprostá většina přesně ví, jak velký je penis průměrný.

V průzkumu se vyslovilo jedenáct set čtenářek ve věku osmnáct až čtyřiatřicet let. Dvaapadesát procent žen uvedlo správně, že v klidu měří mužský pyj kolem tří až čtyř palců (7,6 až deset centimetrů). Jen méně než procento uvedlo, že je to sedm a více palců (více než osmnáct centimetrů), což je penis silně nadprůměrný.

V erekci dosahuje průměrný penis bělocha třináct centimetrů. Ženy v průzkumu uváděly stejnou hodnotu v jednapadesáti procentech případů. Jen šest procent tvrdilo, že je to sedm až osm palců (osmnáct až dvacet centimetrů).

Šestapadesát procent zpovídaných žen žije s mužem majícím průměrný penis. Nadprůměrný pyj má třetina partnerů, extra veliký jen tři procenta, extra malý jen procento a podprůměrný asi sedm procent.

Čtyři procenta mladých žen sledují denně porno, osmnáct procent nikdy, pětina jednou týdně, sedmnáct procent jednou za měsíc, jedenáct procent párkrát o roka a čtvrtina zřídka, více než však jednou za život.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související