Daniel Radcliffe: Erekci ve filmu mi fingovali dřevěným kolíkem

Velikost textu: AAA

26. 1. 2016

Herec Daniel Radcliffe si zahrál flatulentní mrtvolu v nízkorozpočtovém filmu Swiss Army Man. Na první festivalové projekci diváci ze sálu utíkali. Britská hvězda je ale se svým výkonem spokojená. Větry upouštějící tělo bez života, jehož ve snímku představuje, mělo dokonce erekci. A tu filmaři vytvářeli umělou náhradou. Danielovi se nejméně zamlouval dřevěný kolík.

„Ten den (natáčení erekce) to zašlo na placu docela daleko, a my jsme se na to tak nějak dost dlouho připravovali… Jeden kousek, který mi přidělali na tělo, byl ze dřeva, páni, nemůžu uvěřit tomu, že vám tohle vyprávím, bylo to jako konec smetáku. A bylo to celé rovné a příliš hladké. Tak jsem to poznamenal a oni to sebrali a utekli s tím. Nezabíhám příliš do detailů?“ vtipkoval Daniel v rozhovoru pro magazín Vulture.

Natáčení nekomerčního snímku pro něj ale bylo nesmírně obtížné. A z výsledku je prý nadšený.

„Každý den na natáčení jsem si říkal, jak to proboha živého můžeme zvládnout? To je nemožné. A každý den jsme to dokázali. Moc rád bych využil této příležitosti a řekl, že většina z toho jsem opravdu já. Jsem na to hrdý! Viděl jsem prvních šest minut filmu a jsem tak hrdý na to, jak zatraceně mrtvě tam vypadám!“ dodal Daniel.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související