Tesco přidalo k salátovým okurkám nápis: Ideální na Valentýna (FOTO)

Velikost textu: AAA

3. 2. 2016

Dávno tatam je „stará dobrá“ viktoriánská Anglie s puritánskou morálkou. Obchodní řetězec Tesco se v domovské Británii chová doslova zvrhle. Postarším puritánkám připravil smrtelný šok, kterým se však mladší a oplzlejší ročníky náramně baví. V pobočkách Teska se totiž tento týden objevily u některých druhů zboží nápisy „Ideální pro Valentýna“. Po šlehačce ve spreji, což už samo o sobě zavání lascivností, se tento obchodník rozhodl dekorovat podobným nápisem i salátové okurky.

Všichni méně cudní i ti slušnější znají vtip o salátové okurce, který je inspirován využitím zeleniny v lidské sexualitě. Prodejce v onom vtipu se ptá nakupující dámy, jakých rozměrů by okurka, kterou chce zakoupit, měla být. Na což ona odpovídá, že je jí to jedno, protože ji má pouze na salát.

„Nic nevyjádří Miluji Tě tak jako dvanáct palců (třicet centimetrů) dlouhá okurka,“ uvedl pobavený zákazník Stuart Wellerman na Facebooku, kde se podělil s fotkou z Teska.

Okurky jako erotické pomůcky v devadesátých letech zbavil tabu sexuolog Radim Uzel v rozhlasovém pořadu Červenání, v němž otevřeně hovořil o tom, že se mnohé nezadané starší ženy běžně ukájejí salátovkami.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související