Kuličky v penisu! Proč po nich muži šílí?!

Velikost textu: AAA

11. 3. 2016

Casanovové toužící po tom, aby je opěvovala každá partnerka, jsou mnohdy ochotní zajít skutečně velmi daleko. Mnoho mladých mužů tak míří do specializovaných salónů i na chirurgické stoly a žádají tzv. pearling. Slovo vychází z anglického pearl – perla – a odkazuje na umisťování plastových či kovových kuliček do podkoží penisu. Perličky mají způsobovat nebývalou slast ženám při souloži.

Jenže zákrok neprovedený odborníkem má řadu rizik. Perla v podkoží je cizorodým tělesem, kterého se tělo snaží zbavit. Může dojít k zanícení a vážným komplikacím včetně poruch erekce.

„Obecně jsem proti tomuto trendu, protože i když je proveden zákrok v dokonale sterilním prostředí, vždycky je tam riziko infekce a možných komplikací,“ uvedl urolog Tobias Köhler z Illinois v rozhovoru pro deník The Mail.

Pearling mají v oblibě muži holdující tetování, piercingu a jiným tělesným ozdobám. Touží po pověsti dokonalého milence a chtějí ze svého pohlavního orgánu učinit závislost pro své partnerky.

Pearling má kořeny v Japonsku, kde členové zločineckého gangu Jakuza perlami v penisu symbolizovali počet let strávených za mřížemi. Za každý rok si do pyje nechali vpravit jednu perlu, skutečnou. Dnes se ale používají spíš plastové a kovové náhražky.

Urologové na celém světě každý rok zaznamenají mnoho případů vážných komplikací při nesprávně a nehygienicky provedeném zavedení perly. Záněty mohou vést k vážným komplikacím. Stejně jako piercing, tak i perly lze po čase z penisu opět odstranit.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související