Burt Reynolds: Lituju nahé fotky pro Cosmopolitan (FOTO)

Velikost textu: AAA

22. 3. 2016

Herec Burt Reynolds rozhodně není posledním, ale zřejmě prvním slavným mužem, který se nechal nafotit zcela nahý pro dámský magazín. Do počátku sedmdesátých let se k něčemu takovému odvážily jen ženy. Burt se objevil zcela nahý v dubnovém vydání magazínu Cosmopolitan roku 1972. „Lituju toho, opravdu lituju,“ tvrdí dnes.

„Bylo to opravdu hloupé. Nevím, co jsem si myslel. Zřejmě, jak se znám, někdo řekl: ‚Tohle neuděláš, ty měkoto,‘ nebo něco takového a já jsem odpověděl: ‚No, to je vše, co jsem potřeboval slyšet,‘ samozřejmě. A dodal jsem: ‚Jo, udělám to,‘“ vzpomíná dnes Burt na rok 1972.

Osmdesátiletá hollywoodská hvězda se musela před focením řádně opít a museli jí slíbit, že nebude vidět víc než kousek pubického ochlupení. Které splývalo s hustou srstí na hrudi a břiše.

„Jedinou podmínkou, kterou jsem měl, bylo, že jsem požadoval spoustu alkoholu před tím, protože víte, byl jsem trochu, no abych byl upřímný, byl jsem nasosaný, když jsem to fotil. A ten hloupý úsměv, to je důkaz,“ dodal Reynolds.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související